Przełącznik Nav
Cart

SCREEN DECO to sklep, w którym znajdziesz kratki i siatki architektoniczne oraz inne produkty metalowe renomowanego polskiego producenta. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów metalowych już od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie budowaliśmy na ciągłych testach, wprowadzaniu innowacji i przede wszystkim – słuchaniu tego, co mówi do nas rynek.
SCREEN DECO to miejsce, w którym oferujemy najlepsze produkty na rynku i fachową obsługę. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy lubią rozmawiać o swojej pracy i chętnie dzielimy się wiedzą. Do biznesu podchodzimy z pokorą – uważamy, że nie ma takiego momentu w rozwoju marki, w którym nie możemy się nauczyć czegoś nowego. Ta filozofia spowodowała, że dziś nasze siatki i kratki architektoniczne są produktem pierwszego wyboru dla biur architektonicznych i projektantów wnętrz.

Siatki architektoniczne i kratki znajdują zastosowanie w gastronomii, branży deweloperskiej, administracji. Industrialne lofty, w których surowość metalu współgra z cegłą czy betonem, nowoczesne kawiarnie i puby, designerskie przestrzenie komercyjne i wreszcie prywatne mieszkania i apartamenty – wszędzie tam nasze produkty nadają niepowtarzalnego charakteru i klimatu. Siatki doskonale sprawdzają się też jako elementy małej architektury, często budują architekturę wodną posesji, zdobią tereny zielone i podjazdy.
Siatki architektoniczne aranżują wnętrza wielkich stadionów i przydomowych ogrodów, a zróżnicowanie tych destynacji jest naszym największym sukcesem.

 

 

Naszą przewaga konkurencyjną jest fakt, że jako jedyny producent siatek i kratek architektonicznych w Polsce jesteśmy obecni na każdym etapie tworzenia produktu: posiadamy własne laboratorium badawcze, park maszynowy i wyspecjalizowany program produkcyjny. Współpracujemy z jednostkami badawczymi ośrodków akademickich i instytutami naukowymi w kraju i za granicą. Pracują u nas wykwalifikowani inżynierowie i konstruktorzy, którzy nadzorują, by nasze produkty były dopracowane w każdym detalu.
Najwyższą jakość naszych produktów gwarantuje certyfikowany od 1996 roku System Zarządzania Jakością normy PN-EN ISO9001:2015 zatwierdzony przez Lloyd’s Quality Assurance.
Dobra architektura musi być piękna i użyteczna, tylko wtedy ma szansę przetrwać próbę czasu i zmieniających się trendów. W SCREEN DECO obserwujemy polski rynek architektoniczny od ponad 20 lat i gwarantujemy, że wyroby z siatki i kratki architektonicznej to rewolucja, która zostanie z nami na długo.