SCREEN DECO to sklep, w którym znajdziesz kratki i siatki architektoniczne oraz inne produkty metalowe renomowanego polskiego producenta. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów metalowych już od ponad 20 lat.

SIATKA I KRATKI ARCHITEKTONICZNE – CO Z NIMI ZROBISZ?
Siatki architektoniczne i kratki znajdują zastosowanie w gastronomii, branży deweloperskiej, administracji. Zdobią fasady zrewitalizowanych obiektów sportowych czy widowiskowych. Siatka architektoniczna, kojarzona do niedawna głównie z przemysłem technicznym i budowlanym, dzisiaj szturmem podbija mniejsze, komercyjne przestrzenie. Industrialne lofty, w których surowość metalu współgra z cegłą czy betonem, nowoczesne kawiarnie i puby, designerskie sklepy i wreszcie prywatne mieszkania i apartamenty – wszędzie tam nasze produkty nadają niepowtarzalnego charakteru i klimatu.
Siatki architektoniczne aranżują wnętrza wielkich stadionów i przydomowych ogrodów, a zróżnicowanie tych destynacji jest naszym największym sukcesem.

PIĘKNO, KTÓRE JEST FUNKCJONALNE
Nie ma dla nas projektu, który nie posiada potencjału – jeśli był przygotowywany z myślą o funkcjonalności i wygodzie jego użytkownika, znajdziemy dla niego najlepsze rozwiązania.
Nad idealną konstrukcją i budową siatek i kratek czuwają wykwalifikowani inżynierowie i konstruktorzy, dlatego gwarantujemy, że otrzymujesz produkt uniwersalny, bezpieczny i wykończony z dbałością o każdy detal. Dzięki naszym technologiom jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym zamówieniom, a kiedy je dostajemy, pytamy, czy są wystarczająco śmiałe.
Nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnych, mosiądzu, aluminium, brązu, miedzi oraz specjalnej powłoki metalicznej Pro-ZINAL®, chronionej patentem technologicznym.
W SCREEN DECO wyznajemy zasadę, że piękno architektury musi być funkcjonalne, dlatego naszym klientom proponujemy różne wykończenia produktów metalowych, w zależności od tego, czego aktualnie poszukują i potrzebują.
Najwyższą jakość naszych produktów gwarantuje certyfikowany od 1996 roku System Zarządzania Jakością normy PN-EN ISO9001:2000 zatwierdzony przez Lloyd’s Quality Assurance.