Przełącznik Nav
Cart

Blog

MiniGABIONY

Dobrze zaprojektowane ozdobne elementy architektoniczne charakteryzują się tym, że mimo upływu czasu i zmieniających się trendów, można je dowolnie komponować z otaczającą architekturą, a ich zadaniem jest odświeżenie jej, nadanie nowego wyrazu bez zmieniania jej charakteru i założeń. Takim elementem są miniGABIONY. Nowoczesne, stylowe i wielofunkcyjne są odpowiedzią dla tych, którzy chcą odmienić swoją przestrzeń w indywidualny sposób.

Architekcie skontaktuj się z nami!

Kto się nie rozwija ten stoi w miejscu – ale aby móc się rozwijać, potrzebne są dobre relacje z kontrahentami. Naszym partnerom zapewniamy pełną obsługę i najlepsze narzędzia. Lubimy dzielić się wiedzą, lubimy rozmawiać o naszych produktach i technologiach. Dzięki temu architektura, którą razem tworzymy, staje się ponadczasowa. Taka przecież powinna być.

Dzień dobry!

Screen Deco to sklep, w którym znajdziesz kratki i siatki architektoniczne oraz inne produkty metalowe renomowanego polskiego producenta. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów metalowych już od ponad 20 lat.